j K&M
POLSKI ENGLISH РУССКИЙ
 
 
urzadzenia
URZĄDZENIA
NOWE

Nowe urządzenia dla przemysłu spożywczego.
Oferujemy nowe urządzenia dla przemysłu spożywczego firmy REMID.


Napełniarka tłokowa
Napełniarka objętościowa w wersji karuzelowej, jest urządzeniem przeznaczonym do napełniania butelek szklanych i plastikowych, słoi szklanych i plastikowych oraz puszek metalowych produktami półpłynnymi.
Maszyna znajduje bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym i chemicznym do napełniania takimi mediami jak: ketchup, majonez, musztarda, sosy tatarskie, tarte buraczki, pasztet, dżem, powidła, kremy, żele itp.
Wykonujemy wersje od 9 do 24 cylindrów, mogące dozować objętości od 0,1 do 1,0 litra.

 
Monoblock do płynów niegazowanych
Maszyna służy do napełniania płynami niegazowanymi zarówno butelek szklanych jak i plastikowych, oraz do zamykania napełnionych butelek zakrętkami z tworzywa, lub zatyczkami zatrzaskowymi (w zależności od zamówionej wersji urządzenia).
Maszyna jest wykonywana w wersjach od 16 do 32 nalewaków i od 6 do 12 wrzecion zamykających.
Maszyna znajduje zastosowanie przy konfekcjonowaniu takich produktów jak: olej jadalny, ocet spirytusowy i winny, maggi, woda mineralna, wino itp

 
Zamykarka do korków
Urządzenie służy do zamykania butelek zakrywkami zatrzaskowymi w cyklu całkowicie automatycznym. Podajnik zakrywek pozwala na załadunek zapasowych zakrywek z poziomu podłogi i nie wymaga dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Maszyna wykonywana jest w wersjach od 6 do 12 wrzecion w zależności od zamówionej wydajności.
 
Etykietarka do etykiet samoprzylepnych
Maszyna służy do automatycznego nanoszenia etykiet samoprzylepnych na słoje, butelki puszki itp. Kształty opakowań dowolne zarówno cylindryczne jak i nieregularne.
Wykonujemy 1, 2, i 3-głowicowe przeznaczone do jednoczesnego nakładania w systemie ciągłym etykiety głównej, kontretykiety, oraz tzw. krawatki lub banderoli. Etykietarka posiada możliwość rozbudowy o datownik tzw. gorący stempel.
Wydajności do 8.000 opakowań na godzinę.

 
ECA-07
 
Automatyczna linia pakująca
Maszyna przeznaczona do formowania i owijania w folię termokurczliwą pojedynczych produktów w pakiet zbiorczy. Proces pakowania odbywa się w cyklu całkowicie automatycznym i nie wymaga ingerencji obsługi.
Maszyna może być dostosowana do pakowania: słoi szklanych i plastikowych, puszek, butelek, kartonów.
Wykonujemy urządzenia mogące formować pakiety 2, 3 i 4 rzędowe z wydajnościami do 1.000 cykli na godzinę.

 
Półautomatyczna linia pakująca
Maszyna służy do formowania pojedynczych opakowań w pakiety zbiorcze za pomocą folii termokurczliwej. Maszyna jest przystosowana do szerokiego asortymentu produktów, łatwo przestawialna do innego rodzaju pakietów.
W zależności od potrzeb może być obsługiwana przez 1 do 3 osób i osiągać wydajność do 450 pakietów na godzinę.

 
Depaletyzator słoi pustych
Maszyna służy do półautomatycznego /obsługa 1 osoba/ rozładunku słoi szklanych z palet dostarczanych przez huty szkła i wprowadzania ich do kolejnej maszyny w ciągu technologicznym.
Maszyna pozwala na łatwy i szybki rozładunek słoi pustych, przy osiąganiu znacznych wydajności (do 18.000 szt na godz), bez dotykania słoi przez osobę z obsługi.

 
Transporter płytkowy
Transportery płytkowe jedno- i wielorzędowe służą do poziomego transportu butelek, słoi, puszek oraz innych opakowań jednostkowych. Znajdują zastosowanie w przetwórniach rolno-spożywczych, mięsnych, rozlewniach wód, browarach, wytwórniach wódek, pozwalając na łączenie w wysoko wydajne ciągi technologiczne poszczególnych maszyn.
Produkujemy również transportery taśmowe, rolkowe, pionowe magnetyczne i taśmowe oraz stoły obrotowe..

 
Myjko-suszarka słoi pustych
Maszyna służy do mycia i suszenia słoi i puszek po procesach pasteryzacji lub sterylizacji. Urządzenie składa się z trzech segmentów mycie wstępne i końcowe, osuszanie nagrzewnica parową.
Maszyna w zależności od zamówionej wersji może osiągać od 4 do 8 tysięcy opakowań na godzinę.

 
Depaletyzator słoi pełnych
Maszyna służy do łatwego i szybkiego rozładunku słoi z kosza po sterylizacji i wprowadzenie ich do kolejnej maszyny w ciągu technologicznym. Urządzenie przystosowane jest do pracy półautomatycznej i wymaga obsługi jednej osoby uzyskując wydajność do 8.000 słoi na godzinę.
Produkujemy również paletyzatory słoi pełnych wykonujące załadunek słoi do koszy sterylizacyjnych o podobnej wydajności i również wymagające obsługi jednej osoby.

 
Dozownik wagowy
Urządzenie przeznaczone do wagowego napełniania opakowań o dużych objętościach produktami półpłynnymi, istnieje możliwość dozowania od 1 do 25 kg.
Urządzenie pracuje w cyklu automatycznym i wymaga tylko podania pustych opakowań na transporter rolkowy.
Urządzenie na życzenie klienta może być wyposażone w zbiornik produktu.

 
 
« POWRÓT
Aktualności i Wydarzenia O Nas Oferta Mapa Strony Kontakt
design by Olo